Blog > Komentarze do wpisu

Newsy z czterdziestego drugiego

Tak jak wcześniej już wspominałam tapetuję firmową łazienkę gazetami. Może się to komuś podobać lub nie, ale w połączeniu ze złotymi dodatkami i architekturą okołowojenną daje ciekawy efekt. Udało mi się zdobyć gazety Polonii w Argentynie, Iranie itp - lata 40. Kupując je myślałam, że to zwykła pożółkła makulatura,ale jak się okazało moja miłość do papieru sięga aż tak daleko...Wzięłam je do rąk i przepadłam...Zauroczył mnie język i dopracowanie każdego artykułu. Wtedy dziennikarze naprawdę znali się na rzeczy. Poza tym słowa typu "period", "koafiura", ogrom nowoczesności - promienie X... WOW!!! :) Gdyby nauczyciele historii pokazywali nam takie gazety na lekcjach, wielu młodych ludzi polubiło by ten przedmiot. W każdym razie łazienkę okleiłam,ale zrobiłam kilka skanów. Teraz przychodzące do nas Panie będa mogły poczytać między innymi takie ogłoszenia:

 


środa, 11 kwietnia 2012, martagalka

Polecane wpisy

  • Żegnam tutaj, witam tam :)

    Wiele razy wspominałam o zmianach i nowościach w mojej firmie. Ze zmianami zwykle jednak tak bywa, że zostają wcielone w życie później niż byśmy chcieli - robot

  • Zmiany trwają

    Znowu zaniedbuję bloga i źle mi z tym :( Od czasu kiedy zmieniłam lokal mam pełne ręce roboty. Remont przerósł moje oczekiwania, ściany okazały się mieć tyle wa

  • Radości :)

    Drogie Panie, z okazji Dnia Kobiet życzę Wam przede wszystkim dużo radości, bo jeśli jesteście radosne, to znaczy że wszystko inne jest ok :)

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: malaruska, *.xs4all.nl
2012/04/12 10:28:43
"Chorym z prowincji udzielamy porad listownie" - to dopiero troska o pacjenta! Świetne!
-
Gość: martagalka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/04/12 13:15:56
Tak, mega są te gazety :) Warto zainwestować trochę grosza, żeby ich doświadczyć. Chociaż podejrzewam, że wiele osób ma takie po przodkach ;)