Kategorie: Wszystkie | BLOG | O MNIE | PORADY
RSS

BLOG

sobota, 19 czerwca 2010

Niedawno wzięłyśmy udział w wernisażu Iwony Lis - artystki projektującej biżuterię. Nasza rola polegała na przeprowadzaniu kilkuminutowych metamorfoz na Paniach, które przyszły. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Myślałyśmy, że uczestniczki będą zawstydzone, ale od razu ustawiła się kolejka i tak zostało już do samego końca. Ja proponowałam odpowiednie kolory i bizuterię do typu kolorystycznego ( to te chusty, które są widoczne na zdjęciach) a Marianka wykonywała szybkie makijaże.

Było sporo zaskoczeń i radości, Marianka jak zwykle zawierała liczne znajomości i przyjaźnie :) a ja starałam się nad wszystkim zapanować taktycznie. Robiłam również zdjęcia co zaowocowało tym, że na żadnym nie ma mnie :) 


15:45, martagalka , BLOG
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 czerwca 2010

Wpadłam na to zdjęcie przypadkiem. Nie wiem czy jest to kreacja okrzyczana czy nie, ale ja nigdy przedtem jej nie widziałam . Teraz, kiedy zobaczyłam absolutnie się zakochałam. Podoba mi się wszystko - krój sukienki, kolor, kolor ust, fryzura, moje ulubione połączenie z ciężkim, męskim paskiem ( sama taki posiadam, po dziadku, ma co najmniej 30 lat), no i oczywiście cała reszta dodatków, które tak bosko (nie) pasują do reszty...Kocham...

 


22:21, martagalka , BLOG
Link Dodaj komentarz »